Jeroen Hollander

Houten kerstdecoratie

Jeroen Hollander
Duurzame workshop
wo 25 nov 13.00 - 15.00
wo 25 nov 2026
13.00 - 15.00
  • wo 25 nov 2026
    13.00 - 15.00
    Cultuurhuis de Warande, Turnhout
    Centrale Hal
    Inschrijven vanaf wo 26 aug 2026 10.00

Nieuwsgierig naar wat je met gesprokkeld hout kan doen? 

Met gerecupereerd hout uit de natuur kan je mooie dingen maken. Tijdens deze doe-middag maak je met houtschijfjes, stofresten en allerlei herbruikbaar materiaal je eigen hangers voor in de kerstboom. Jeroen zet je op weg met tips om het hout mooi op te schuren, te versieren en af te werken tot een hangend object. Een decoratief item om je interieur of je kerstboom op te vrolijken. Het ruwe, imperfecte hout heeft al een mooie uitstraling, maar wie wat kleur wenst, kan de kersthangers ook beschilderen, bestempelen of beplakken met gekleurde stofresten.   
 
Er is geen voorkennis vereist voor deelname. Ook kinderen die vergezeld worden door een begeleidende (groot)ouder zijn welkom om samen creatief te zijn!  
  
meebrengen: boormachine en boorbits in grote maten (enkel indien je dit hebt liggen), tafelbescherming en schort, houtlijm, allerlei stofresten waar je linten of figuren uit kan knippen, schuurpapier met korrel 180 en 240, allerlei natuurlijk materiaal (zoals eikels, notendoppen, mos, etc.), indien je wil verven: kwasten, een waterpotje en acrylverf, indien je wil stempelen: stempelkussen en stempelvormen 
  
Deze workshop gaat door tijdens het Repair Café. Deelname is gratis, maar inschrijven is wel noodzakelijk omdat de plaatsen beperkt zijn.   

Bekijk andere activiteiten

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje