contacteer een medewerker

algemene leiding

Bieke heeft de algemeen dagelijkse leiding van de organisatie.

Bieke Suykerbuyk - coördinator
014 47 21 60
bieke.suykerbuyk@warande.be

inhoudelijke werking

De programmatoren stellen samen met hun vrijwilligers een activiteitenaanbod (cursussen, workshops, uitstappen,...) binnen, maar soms ook over de grensen van, een sector. 

Arjan Cruysberghs – mens & samenleving
014 47 21 66
arjan.cruysberghs@warande.be

Jolien Smits - kunst & creativiteit / communicatie
014 47 21 61
jolien.smits@warande.be

Lotte Sommen - taal & letteren 
014 47 21 62
lotte.sommen@warande.be

Tinne Van Beek - fit & gezond
014 47 21 65
tinne.vanbeek@warande.be

administratieve werking

De administratieve medewerkers verzorgen de inschrijvingen, het onthaal, de financiënen, ...

Gerd Rosiers 
014 47 21 64
gerd.rosiers@warande.be

Leen Sauviller 
014 47 21 67
leen.sauviller@warande.be

Peter Van Litsenborg
014 47 21 63
peter.vanlitsenborg@warande.be