Simon Ray

Zin, betekenis en doel van het leven

Koen Voeten
Interactieve sessie
ma 16 mrt 09.30 - 11.30
ma 16 mrt 2026
09.30 - 11.30
  • ma 16 mrt 2026
    09.30 - 11.30
    Cultuurhuis de Warande, Turnhout
    Lokaal A
    Inschrijven vanaf di 27 jan. 2026 08.30

Bewust stilstaan bij de intrinsieke waarden van het leven.

Tijdens deze sessie neemt Koen je vanuit eigen ervaring graag mee op een reis, een bewust stilstaan bij de vragen des levens, zoals: wie ben ik, waar sta ik voor, waar draait het leven om, wat is het doel van het leven? 
  
In het verleden heeft Koen van alles gedaan en geprobeerd. Eerst dacht hij dat geluk te vinden was in geld, rijkdom, succes, materie en imago. Tot een moment waarop hij tot een besef of ontwaken kwam, zoals men dat wel eens zegt, dat voor hem het tegenovergestelde waar bleek te zijn. Dat het voor hem net in de eenvoud der dingen zit. Dat de intrinsieke waarden – zoals zijn in het moment, leuke mensen om je heen, fijne activiteiten, de wereld verkennen, kennis, ervaringen en wijsheid delen om elkaar te stimuleren, plezier maken, kortom het vieren van het leven – zoveel meer waard zijn dan het nastreven van carrière, imago, rijkdom of materieel succes.  
Uiteindelijk kan het zijn dat degenen die deze zaken nastreven, achterblijven met een leeg en onvervuld gevoel, alsof er iets ontbreekt. Maar als je op een punt komt waarop je dat ineens ziet, inziet en ontdekt, dan kun je blij en dankbaar zijn om alle ervaringen die je hebt opgedaan en die je ook tot dat besef en inzicht gebracht hebben.  
 
Laten we ieders voorkeur van leven en zijn respecteren. Leven en laten leven, zonder oordeel. Laat ieder het leven leiden op een manier die bij hem of haar past en de eigen waarheid bepalen, beleven, ervaren.  

tarieven
basisprijs: 9 euro 
UiTPAS met kansentarief: 1,80 euro 
vrijwilligersprijs: 8,10 euro 


soort activiteit:

Bekijk andere activiteiten

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje