Markus Winkler

Financieel bewust: nutsvoorzieningen

Tom Cappaert
Lezing
ma 8 dec 19.00 - 21.00
ma 8 dec 2025
19.00 - 21.00
  • ma 8 dec 2025
    19.00 - 21.00
    Cultuurhuis de Warande, Turnhout
    Terraszaal
    Vanaf wo 20 aug. 2025 09.00

Waarop moet je letten bij contracten voor energie en telecom?

De financiële keuzes die je in je leven maakt, zijn voor een groot deel afhankelijk van jouw financiële kennis en wat je over geld geleerd hebt. Op school leer je weinig of niets over nutsvoorzieningen. Toch is dit cruciaal om met de nodige basiskennis de juiste beslissingen te kunnen nemen en hierover minder zorgen te hebben.   
 
Tijdens deze les gaat lesgever Tom dieper in op voorzieningen zoals telecom, gas en elektriciteit die door nutsbedrijven geleverd worden. Wat kosten nutsvoorzieningen, kun je besparen op telecom en energie, en hoe doe je dat dan? Hoe kies je een leverancier en is het zinvol om je contract te veranderen? Hoe zit dat precies met al die tarieven, pakketten en voorschotten?  
 
Na deze lezing heb je meer inzicht en vertrouwen om de juiste beslissingen te nemen voor jouw nutsvoorzieningen
 
Interesse in meer activiteiten rond financieel bewustzijn? Tom geeft hierover nog twee andere lezingen met betrekking tot verzekeringen en bankzaken.   

tarieven
basisprijs: 9 euro 
UiTPAS met kansentarief: 2 euro 
vrijwilligersprijs: 8 euro 
 

 

soort activiteit:

Bekijk andere activiteiten

Zet mij op de wachtlijst