Medewerkers

De kern van DINAMO bestaat uit een groep vaste medewerkers. Sommigen geven zelf les of begeleiden activiteiten. Graag stellen we iedereen even aan je voor:

LEIDINGGEVENDEN

Bieke Suykerbuyk
algemeen coördinator DINAMO
014 47 21 60 / bieke.suykerbuyk@warande.be
 
Peter Van Litsenborg
administratief coördinator - coördinator onthaal en Dinamobalie, algemene administratie en inschrijvingen - verantwoordelijke financiën en vzw
014 47 21 63 / peter.vanlitsenborg@warande.be / dinamo@warande.be
 
PROGRAMMAVERANTWOORDELIJKEN
 
Arjan Cruysberghs
programmaverantwoordelijke Mens & Samenleving, Multimedia, Muziek & Expressie
014 47 21 61 / arjan.cruysberghs@warande.be
 
Jolien Smits
programmaverantwoordelijke Kunst & Creativiteit, coördinator uitstappen en Knipoog
014 47 21 61 / jolien.smits@warande.be
 
Tinne Van Beek
programmaverantwoordelijke Fit & gezond, lesgeefster 'beweging'
014 47 21 65 (de Warande) / 014 43 60 65 (Kongoplein) / tinne.vanbeek@warande.be
 
Lotte Sommen
programmaverantwoordelijke Talen, culturele diversiteit
014 47 21 62 / lotte.sommen@warande.be
 
Els Van Sas
programmaverantwoordelijke Culinair en Kleding
014 47 21 65 / els.vansas@warande.be

ADMINISTRATIEVE EN LOGISTIEKE MEDEWERKERS

Gerd Rosiers
administratief medewerker - verantwoordelijke lokalenreservering
014 47 23 40 / gerd.rosiers@warande.be
 
Leen Sauviller
administratief medewerker - onthaal Dinamobalie
014 47 21 61 10 / leen.sauviller@warande.be
 

 

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.